HAKKIMIZDA

Nötr Dezenfekte, 1995 yılından bu yana kanatlı sektörünün lider markalarına hizmet vermektedir. Biyogüvenlik, Pest Kontrol ve benzeri hizmetlerinin yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Biyogüvenlik uygulamalarında dünyadaki sektörel gelişmeleri devamlı takip ederek gerek teknoloji, gerek ekipman gerekse uygulama metotlarındaki yenilikleri ülkemize kazandırmaktadır.

Sektör tecrübesi ile saha koşullarının gereksinimlerine tam karşılık verecek özellikte bir teknolojiye sahip olan ,mobil dezenfeksiyon sistemini ( NÖTR PROFESSIONAL HYGIENE TEAM ) kendi adına ürettirip ,ithal etmektedir.

Nötr Dezenfekte aynı zamanda , farklı kapasitelere sahip Dezenfeksiyon makineleri üretimi yapmakta ve bunları biyogüvenlik hizmeti veren diğer firmalara da tedarik ederek; eğitim ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önemsemekte, kaliteli hizmeti konfor garantisi prensibi ile hak ettiği değerlerde sunmaktadır.Sahip olduğu 25 yıllık tecrübesi, geniş ekipman ve makine parkuru ile Nötr Dezenfekte "Her yerde Maksimum Hijyen" sloganıyla sektörünün lider firması konumundadır.